Пионири не стају с победама

У недељу 27. октобра у оквиру десетог кола пионирске лиге Војводине – група „Исток“, пионири Радничког су савладали вршњаке из Кикинде и тако наставили сјајан низ победа (РАДНИЧКИ КОВИН – КИКИНДА 1909 5:2, полувреме 4:0).

Доминантном и лепршавом игром наши пионири су већ у првом полувремену решили питање победника и тако показали да су у сјајној форми. Голови су се ређали као на траци (6. минут Балинт, 13. минут Милутинов, 16. и 18. минут Шалипур). У другом полувремену црно бели спуштају гас и мирно приводе утакмицу крају, а своју сјајну игру трећим голом на утакмици, крунисао је Шалипур у 36. минуту.

Овом победом пионири су се домогли одличног 4. места на табели и у последњем колу јесењег дела првенства иду на мегдан екипи Железничара из Панчева, где се надамо новим бодовима и потврде сјајне полусезоне.