Победа кадета за крај полусезоне

У заосталој утакмици  јесењег дела кадетске лиге јужног Баната – група „ЗАПАД“, наши кадети су остварили још једну победу и то у гостима против Омладинца из Делиблата (ОМЛАДИНАЦ ДЕЛИБЛАТО – РАДНИЧКИ КОВИН 1:6, полувреме 1:1). Овом победом кадети Радничког су освојили 18 бодова и деле прво место на крају јесење сезоне с екипом Динама из Панчева који има одиграну утакмицу мање.

После успаванке у првом полувремену, наши дечаци су у другом полувремену додали гас и са 5 голова у мрежи домаћина стигли до још једне сигурне победе. Голове за наш тим постигли су Добросављевић Алекса  2, Гујаничић Драган  2, Секулић Марко 1 и Чеха Ненад 1.

Одлука о прваку лиге дефинитивно ће одлучивати утакмица на пролеће у Ковину, када ће се и састати две најбоље кадетске екипе а то су Динамо из Панчева и Раднички Ковин.