POBEDA KADETA ZA KRAJ POLUSEZONE

U zaostaloj utakmici  jesenjeg dela kadetske lige južnog Banata – grupa „ZAPAD“, naši kadeti su ostvarili još jednu pobedu i to u gostima protiv Omladinca iz Deliblata (OMLADINAC DELIBLATO – RADNIČKI KOVIN 1:6, poluvreme 1:1). Ovom pobedom kadeti Radničkog su osvojili 18 bodova i dele prvo mesto na kraju jesenje sezone s ekipom Dinama iz Pančeva koji ima odigranu utakmicu manje.

Posle uspavanke u prvom poluvremenu, naši dečaci su u drugom poluvremenu dodali gas i sa 5 golova u mreži domaćina stigli do još jedne sigurne pobede. Golove za naš tim postigli su Dobrosavljević Aleksa  2, Gujaničić Dragan  2, Sekulić Marko 1 i Čeha Nenad 1.

Odluka o prvaku lige definitivno će odlučivati utakmica na proleće u Kovinu, kada će se i sastati dve najbolje kadetske ekipe a to su Dinamo iz Pančeva i Radnički Kovin.