Три гола за три нова бода

Фудбалери Радничког су у оквиру 11. кола јужнобанатске „Примере“, на свом терену савладали госте из Уљме и тако дошли до нова три веома битна бода у борби за врх табеле (РАДНИЧКИ КОВИН – ПАРТИЗАН УЉМА 3:0).

Пред око две стотине љубитеља фудбала и заљубљеника Радничког, наши момци су утакмицу кренули у спором ритму, као да им термин одигравања није легао како треба, али како је одмицало време кренуле су и течне акције и напади ка голу гостујућег тима који су обећавали. Један такав напад је и завршио поготком у 23. минуту игре када је Душан Делиблаћанин ефектним ударцем затресао мрежу. Почетак другог полувремена је донео два  брза гола наших љубимаца после лепих акција и додавања, 46. минут Борис Миленковић и 54. минут Ненад Чеха.

Након 11 одиграних утакмица може се дефинитивно извући закључак да је главно обележје нашег тима игра у другом полувремену када буквално мељу своје противнике, а то је сигурно и заслуга стручног штаба јер је екипа веома добро физички припремљена. Посебно радује одлична игра млађих играча на којима се и заснива будућност клуба, а то су у првом реду Чеха и Секулић.  Овом победом ФК РАДНИЧКИ  је дошао до коте 25 у бодовном салду и после овог кола заузима треће место, а заостатак за другопласираним и првопласираним на табели је 3 односно 5 бодова.