ФК“ ЈУГОСЛАВИЈА“ – ФК“ РАДНИЧКИ“ 2:2

ПОНОВО СМО СА ГОСТОВАЊА ДОШЛИ БЕЗ ЦЕЛОГ ПЛЕНА
После утакмице у Јабуци екипа “ Радничког“ се и даље налази на првој позицији.Иако смо са гостовања донели један бод,задржали смо лидерску позицију захваљујући предности од 4 бода са почетка пролећног дела првенства. “ Југославија“ је повела у 22. минути голом Чижика, једног од „ветерана “ у екипи из Јабуке..Раднички је имао много већи посед лопте у првом полувремену , стварао шансе ,али није било довољно концентрације код наших играча па је резултат на крају полувремена гласио 1:0
У друго полувреме се ушло нешто ангажованије,опет су се стварале шансе и тек у 73.минуту,играч који је ушао на полувремену утакмице талентовани омладинац Вукота Шалипур изједначава резултат на 1:1
Нису се играчи наше екипе дуго радовали јер је већ у 76.мин. такође резервиста у екипи из Јабуке Окука поново довео „Југославију“ у вођство од 2:1 У 90.мин Дуковски Никола прави прекршај у казненом простору и судија Милановић показује на белу тачку,пенал за “ Раднички“. Дуковски добија други жути картон а потом и црвени.Пенал је успешно извео Мирослав Јоновић и поравнао резултат на 2:2 што је био и крајњи резултат утакмице. Тешко иде екипи из Ковина на гостовањима,имају шансе,имају игру и посед лопте али се то не види на крају утакмице.Остаје да се анализира утакмица и да тренер Милан Тодоровић пронађе добитну комбинацију у шта нико у клубу и не сумња и да наши момци почну и са гостовања да доносе цео плен.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.