Goleda u Bavaništu, Radnički u polufinalu Opštinskog kupa

Fudbaleri Radničkog savladali su juče (11. septembra) BSK u Bavaništu 5:3 u četvrtfinalu Opštinskog kupa.

Posle 11. minuta igre, uz efikasnost na kojoj bi pozavideli i strelci iz Norveške druge lige, semafor je beležio čak četiri gola raspodeljena na ravne časti.

Darko Simić je pogodio u prvom minutu, a Đorđe Radenković u osmom za Radnički, dok su Stojanović i Stošić u 10. i 11. minutu bili strelci za BSK.

Novu promenu rezultata izdejstvovao je Vulićević u 27. minutu, a na 4:2 za crno-bele povisio je svojim drugim golom Radenković u 67. minutu.

Do kraja susreta rezultat je pretrpeo još dve korekcije, najpre posle pogotka domaćih (Trifkanović) u 80. minutu, dok je Deliblaćanin bio strelac za Radnički u 88. minutu za konačnih 5:3.

Sledeći protivnik Radničkog u polufinalu je Proleter iz Mramorka.