Kadeti u pobedničkom ritmu

U subotu 12. oktobra odigrana je fudbalska utakmica kadeta u okviru 6 kola PFL Pančevo, između FK RADNIČKI KOVIN i FK BORAC PLOČICA. Utakmica je završena pobedom naših dečaka rezultatom 5:2, poluvreme 1:1.

Tokom celog toka utakmice, kadeti Radničkog pokazali su dominaciju na terenu, što pokazuje i posed lopte od 61% (novina u izveštaju za koju smo se pobrinuli za  naše verne čitaoce i navijače). Prvo poluvreme je završeno nerešenim rezultatom ponajvise zahvaljujuci slabijoj realizaciji prilika za gol koje su naši kadeti stvorili. U drugom poluvremenu je i to došlo na svoje mesto pa su izabranici trenera Deliblaćanina  pokazali sav svoj talenat i zasluženo ubedljivo slavili.

Ovom pobedom kadeti Radničkog su posle nepuna 6 kola, i nekoliko odloženih utakmica, zadržali vodeću pozijiciju na tabeli s 12 osvojenih bodova.