Minimalan poraz pionira u Zrenjaninu

Danas u okviru 12. kola Pionirske lige Vojvodine – „Istok“ (prvo kolo drugog dela prvenstva s kojim se završava ovogodišnja sezona) pioniri Radničkog izgubili su minimalnim rezultatom od imenjaka iz Zrenjanina (RADNIČKI ZRENJANIN – RADNIČKO KOVIN 2:1, poluvreme 2:1).

Naši dečaci uspeli su da povedu golom Magde, ali su s dva jeftina gola iz prekida (jedan iz penala) već do poluvremena izgubili prednost. Do kraja utakmice rezultat se nije menjao a po rečima trenera Darka Simića ostaje žal za neosvojenim makar jednim bodom što su po prikazanoj igri i zaslužili. Konstatacija iz ranijih izveštaja da naša najmlađa i najdraža selekcija igra sve bolje, dobija na snazi i time što je današnji protivnik u prvom ovosezonskom duelu odigranom u Kovinu veoma lako i ubedljivo došao do pobede a danas teškom mukom stigao do bodova.

I posle ovog odigranog kola, naši pioniri su zadržali 6. mesto na tabeli s 18 osvojenih bodova. Prvenstvo se nastavlja na proleće kada će u prvom kolu nastavka lige naši pioniri dočekati vršnjake Dinama iz Pančeva.