NEVEROVATNA IGRA NAŠIH MOMAKA! RADNIČKI-JEDINSTVO 2:0

Fudbaleri Radničkog odigrali su fenomenalno u 5.kolu Vojvođanske lige grupa „Istok“, porazivši goste iz Vlajkovca rezultatom 2:0. Današnji strelci: Uroš Vulićević i Boban Velčanović.

Meč je bio i više nego uzbudljiv, posebno u drugom poluvremenu, kada smo zabili dva gola protivnicima i pokazali kako se bori i igra za naš tim. Izostanak nekoliko dobrih igrača, nije sprečilo naše fudbalere da ostave tri boda kod kuće i osvetlaju obraz našem klubu!

Početak igre nije ulivao nadu. Borile su se obe ekipe, a najviše je pripretio Vulićević u 7. i 25.minutu. Ipak, prvo poluvreme prolazi bez golova. Buđenje i razigravanje crno-belih dešava se u drugom delu utakmice u kojoj pokazuju ambiciju i žar za pobedom. Vulićević ostvaruje prvi gol u 66.minutu, a ubrzo mu se pridružuje Velčanović u 70.minutu. Ekipa vodi sa 2:0 i drži taj rezultat do kraja. Dobre šanse su propustili Jonović u 85.min i Simjonović u 90.minutu. Golman Avramović danas je bio neuništiv i odbranio sve moguće šuteve. Dobar potez i odbranu imao je i Antić.

Izabranici Marka Šaranovića konačno su pokazali zube, igrali kao pravi tim, jedinstveno, ofanzivno. Trener je imao samo reči hvale, a posebno mu je drago što se svaki fudbaler istakao na svoj način. Ako ovako nastave za crno-bele nema zime u narednim mečevima.

Sledeće kolo biće odigrano u Botošu, čeka nas ekipa Omladinac FAM.

,,Idemo na pobedu“, poručuje trener Šaranović.