NOVA 3 BODA, RADNIČKI-KRAJINA 4:0

Radnički je savladao Krajinu na svom terenu sa 4:0, u utakmici 9.kola Vojvođanske lige- „Istok“. Naši fudbaleri briljirali su danas i posle nekoliko odigranih mečeva, konačno osvojili nova 3 boda.

Crno- beli su današnjom utakmicom napravili veliki pomak, a u odnosu na prošle mečeve, može se reći i da su odigrali najbolje do sada. Naši su poveli već u prvom poluvremenu i tada stekli prednost 2:0. Titula trostrukog strelca pripala je Jonoviću, a jedan pogodak postigao je i Marjanović. Nisu rivali imali šanse, jer su se momci još više zaigrali u drugom poluvremenu i na kraju ubedljivo savladali goste sa 4:0.

Klub se posebno ponosi najmađim igračima koji su pomogli ekipi u borbi za nove bodove. Nekada rezervni, a sada u prvom sastavu, golman Luka Rnić postao je najmlađi debitant sa 16 godina i 11 meseci u istoriji kluba. Osim njega, debitovao je i šesnaestogodišnjak Aleksandar Vujasinović.
Naši momci pokazali su da mogu mnogo i uz trenera Gabrijela Radojičića pružili odličnu partiju. Osetio se timski rad na terenu, jer su i golove postizali iz zajedničkih akcija. Verujemo da se naš tim neće zaustaviti, nego da će nastaviti da sjajnom igrom postiže ubedljive pobede i osvaja nove bodove.

Naredno 10.kolo igra se u Omoljici, čeka nas Mladost.