OMLADINCI NASTAVLJAJU DA NIŽU POBEDE, POSTIGLI 7 GOLOVA

Omladinci Radničkog kluba nastavlju da pobeđuju, nižu uspehe, donose nove bodove. U utakmici 5.kola ubedljivo su savladali Borac iz Pločice, impresivnim rezultatom 7:1. Trostruki srelci: Milutinov i Vujasinović. Strelac za naš tim bio je i Dobrosavljević.

Nisu naši najsjanije ušli u meč, početak nije bio obećavajuć. Njihovu nepažnju iskoristio je Borac. Prvi primljeni gol naveo je crno-bele da se probude i zaigraju na terenu. Prvi se pokrenuo Mateja Milutinov u 22.minutu, a potom ostvaruje i drugi gol u 28.minutu. Raspoložen za igru bio je Aleksandar Vujasinović koji postiže golove u 34. i 55.minutu.
U drugom poluvremenu Milutinov postaje trostruki strelac, a 6.gol za svoju ekipu ostvaruje i Aleksa Dobrosavljević u 82.minutu. U 84.minutu dobijamo još jednog trostrukog strelca- Vujasinovića. Moglo bi se već reći da se od polovine prvog dela meča znalo da će ekipa Radničkog pobediti, ali se naši nisu opustili ni u drugom delu. Želeli su još pogodaka, što pokazuje i konačan rezultat 7:1.

Izabranici Dušana Deliblaćanina odigrali su i danas bez greške i potvrdili svoju nepobedivost!

Naredni meč biće 10.oktobra u Kovinu, a dočekujemo Budućnost iz Banatskog Brestovca. Nakon ovih uspeha, omladincima se smeši svetla budućnost, ali i viša liga, ako nastave sa ovakvom dominacijom!