OMLADINCI UBEDLJIVI U GOSTIMA, PROLETER-RADNIČKI 1:4

Omladinci Radničkog i dalje prvi, bez poraza. U okviru 7.kola Omladinske lige Južnog Banata, naši fudbaleri su savladali Mramorčane 4:1.

Puleni Dušana Deliblaćanina bili su juče raspoloženi i razigrani, posebno u drugom poluvremenu. Ekipa Proletera povela je 1:0, ali više nisu imali šanse. U 15.min. prvi se probudio Marković, a 7 min. posle njega i Đorđević. Da su zasluženo prvi i nepobedivi, pokazali su i u drugom delu meča, kada su postigli još dva pogotka. Akoš u 57.minutu ostvaruje rezultat 3:1, ali momcima ni to nije bilo dovoljno. Sledi Sekulićev pogodak u 62.minutu. Crno-beli završavaju meč odličnim rezultatom 4:1.

Po završetku meča, trener Deliblaćanin istakao je da je ekipa pokazala karakter i sigurno pobedila protivnika. Posebno je pohvalio Sekulića i Milivojevića koji su dominirali na terenu.

Radnički je do sada dao 50 golova, ostvario 18 bodova i 1.mesto na tabeli.

Sigurni smo da će naši momci nastaviti da rešetaju mreže protivnika i ostvaruju neverovatne rezultate.

Naredno kolo igraće se ponovo u gostima, dočekuje nas Dunav iz Banatske Palanke.