PIONIRI IZGUBILI 6:1 OD EKIPE ONE TEAM

Naši pioniri poraženi su od ekipe One team 6:1, u 2.kolu Pionirske lige Vojvodine ,,Istok“. Strelac Radničkog bio je Balint Pap.

Utakmica 2.kola Pionirske lige Vojvodine „Istok“ odigrana je 29.avgusta u Kovinu, a pobedu su izvojevali gosti iz Bačkog Jarka. Pioniri Radničkog kluba imali su dobar start, prvo poluvreme prošlo je nerešeno 1:1. Opustili su se drugom poluvremenu kada su primili 5 golova.

,,Utakmica je bila veoma teška. Posustali smo pred kraj, gde smo u poslednjih 15 minuta primili 5 golova. Ekipa Bačkog Jarka je veoma dobra i mislim da će oni biti u prve 3 ekipe“, rekao je trener naših pionira Darko Simić, nakon meča.

U sledećem kolu mlađa selekcija crno-belih gostuje u Novom Sadu, dočekuje ih ekipa Derby.