PIONIRI NAJBOLJI DO SADA – SAVLADALI DINAMO 4:0

Izabranici Darka Simića bili su fenomenalni u okviru 6.kola Pionirske lige Vojvodina-„Istok“. Na današnjoj utakmici postigli su 4 gola i ubedljivo savladali protivnike iz Pančeva.

Uz nekoliko propuštenih prilika, prvo poluvreme završava se u korist naše ekipe. Prvi pogodak i prelazak u vođstvo doneo je Pap. Dominacija i borbenost naše ekipe posebno se osetila u drugom poluvremenu kada smo postigli još 3 gola. Dvostruki strelac danas je bio Pap, a preostala dva gola postigli su Mitić i Futerer. Kraj meča je završen neverovatnim rezultatom 4:0.

Trener naših pionira, Darko Simić, veoma je ponosan na svoje fudbalere i njihovoj izvanrednoj igri.
,,Moji momci su odigrali najbolje do sada. Ekipa Dinama iz Pančeva je jako dobra i kvalitetna, ali smo uspeli da ih nadigramo. Čestitam još jednom svom timu. Nastavljamo ovim tempom, u nove pobede za stari sjaj!”, rekao je Simić po završetku meča.

Pioniri, nakon upisane druge pobede, osvojili su ukupno 6 bodova i zauzeli 5.poziciju na tabeli.
U 7.kolu čeka ih Proleter 2006 iz Zrenjanina.