Poraz u Pavlišu

U pretposlednjem kolu jesenjeg dela prvenstva fudbaleri Radničkog su u Pavlišu doživeli treći poraz ove sezone (CRVENA ZVEZDA PAVLIŠ – RADNIČKI KOVIN 2:1, poluvreme 2:0).

Definitivno su naši momci posle 10 odlićno odigranih utakmica i kola zapali u krizu rezultata i igre. Povrede i kratak roster ekipe su uzeli danak što se odrazilo i na bodovni saldo u poslednja 4 kola. Utakmica je rešena već u prvom poluvremenu iako je bilo dosta vremena za preokret. U drugom poluvremenom su se naši momci malo trgli, uspeli da smanje vođstvo domaćina ali više od toga nisu mogli. Gol za našu ekipu postigao je Ćeha na početku drugog poluvremena posle možda i jedine lepe i prave akcije našeg tima tokom cele utakmice.

Poslednje kolo ovog dela prvenstva fudbaleri Radničkog odigraće pred domaćom publikom i to opštinski derbi protiv Partizana iz Gaja. Možda će to biti i najvažnija utakmica za naš klub koja će odrediti i dalje ambicije u prolećnom delu prvenstva.