PRVA UTAKMICA OVE SEZONE, PRVA POBEDA!

Naši fudbaleri slavili su danas 1:0 protiv Radničkog iz Barande, u utakmici prvenstva 16.kola Okružne lige PFL Pančevo. Gol je postigao Dušan Deliblaćanin u 55.minutu.
Kao što je ranije najavio trener Marko Šaranović, FK Radnički je spremno dočekao protivničku ekipu. Mnogo se radilo i treniralo u pripremnom periodu, što se pokazalo i na terenu. Prvo poluvreme završeno je nerešeno. Mnogo propuštenih šansi, ali je na kraju Deliblaćanin uspeo da donese pobednički gol ekipi u 55.minutu i taj rezultat naš tim držao je do kraja. Podsetimo, u prvom delu polusezone FK Radnički Kovin i FK Radnički Baranda odigrali su nerešeno 2:2.

Ekipa je danas igrala u sastavu: Ljubomir Avramović, Aleksandar Mitković, Marko Sekulić, Bojan Kitić, Ivan Aleksić, Darko Radojević, Nenad Čeha, Darko Simić, Boris Milenković, Marko Kostić, Dušan Deliblaćanin, Luka Rnić, Miroslav Rajić, Darko Pajčin, Đorđe Radenković, Igor Perović.

U narednom kolu Radnički gostuje Alibunaru. U nastavku pogledajte trenutnu poziciju našeg tima na tabeli, broj osvojenih bodova, pobeda i poraza: