RADNIČKI DANAS BEZ BODOVA, MLADOST BILA BOLJA

Fudbaleri Radničkog pretrpeli su danas poraz u Omoljici, u okviru 10.kola Vojvođanske lige-“Istok”. Mladost- Radnički 6:2 (2:1). Dvostruki strelac za naš tim bio je Dušan Deliblaćanin.

Počeli su dobro naši momci, uprkos ranom vođstvu domaćina. U prvom poluvremenu primili smo prvi gol iz jedanaesterca. Greška Marjanovića, pada i drugi gol, ali nastavljaju crno-beli da prete.
Najviše je zapretio Deliblaćanin koji postiže pogodak u 43.minutu. Uspostavili su naši momci kontrolu pred kraj prvog, ali i samog početka drugog poluvremena. Posebno se istakao Deliblaćanin koji je uspeo da izjednači u 50.minutu. Međutim, trenutni nerešeni rezultat nisu uspeli da iskoriste crno-beli. Nerealna situacija događa se u poslednjih 20.min. kada primamo 3 gola!!! Mladost upisuje još jednu pobedu, a Radnički se vraća kući bez bodova.
Ni u ovom meču, nažalost, nije igrala redovna postava. Odustvo 5-6 standarnih i dobrih igrača imalo je uticaj na današnji ishod. Međutim, to nije opravdanje da se ekipa tako dekoncetriše i izgubi u igri i dozvoli da na kraju primi još 3 gola!

Naredni duel biće još teži, igra se kod kuće, sa još zahtevnijom ekipom iz Banatskog Karađorđeva. Trenutno prva na tabeli, bez poraza.
Utakmica 11.kola biće odigrana u Kovinu, a u goste nam dolazi Jedinstvo.