Radnički – Dunavac 3:2

Prvi tim Vesti dana

U prvoj test utakmici (za nastavak prvenstva Vojvođanske lige – istok) posle sedam dana priprema fudbaleri Radničkog savladali su juče (nedelja 28. januar) Dunavac iz Grocke 3:2 (2:0), lidera C grupe Prve beogradske lige.

Radnički je poveo u 20. minutu, autogolom. Šut Milanovića kratko je odbio golman Dunavca, a jedan od odbrambenih igrača gostiju je natrčao na loptu i poslao je u mrežu. Vođstvo je posle odlične akcije po desnoj strani i završnog pasa Biculjevića duplirao Milanović, da bi treći gol za Radnički na isteku sata igre postigao Deliblaćanin. Napadač crno-belih izašao je sam ispred Rankovića i iskosa sa leve strane pogodio “malu mrežu” kontra ugla.

Gosti su postigli dva gola, u poslednjih 20-ak minuta, kada je trener Todorović, izmenio, gotovo, kompletnu startnu postavu.

RADNIČKI: Branković, Simić, Radenković, Milenković, Petrić, Đurđević, Biculjević, Đorđević, Deliblaćanin, Milanović, Ignjatović (od. 15. minuta Drobnjak) Igrali još: Mladenović, Stamenović, Domokoš, Simjonović, Aleksić, Nebriga.

Drugi deo prvenstva Vojvođanske lige istok trebalo bi da počne sredinom marta, a crno-belima u goste dolazi Polet iz Nakova.