RADNIČKI-OFK VRŠAC 2:4

Pioniri Radničkog pretrpeli su poraz na domaćem terenu od ekipe OFK Vršac. Naši fudbaleri popustili su u drugom poluvremenu što je gost iskoristio i na kraju ih savladao sa 4:2 u 7.kolu Prve Pionirske lige Južnog Banata. Zbog angažovanosti Milana Todorovića oko starijih timova u FK Radnički, pionire je preuzeo nekadašnji trener omladinaca, a sadašnji kapiten prvog tima Dušan Deliblaćanin.
Lepo su startovali naši pioniri u duelu sa Vršcem i čak poveli 1:0 u prvom poluvremenu golom Alekse Divnića. Lošiju igru pokazali su u drugom poluvremenu. Rival odgovara na primljeni udarac i izjednačava rezultat. Falila je koncentracija i snaga kovinskoj ekipi što je „išlo na ruku“ protivniku koji daje još dva gola. Uspeo je Jovan Deliblaćanin da smanji razliku na 3:2, ali je gost ponovo povećao na 4:2. Nažalost, Radnički je ponovo izgubio,a tokom ovog prvenstva još uvek nije ostvario nijednu pobedu.
Takođe, Radnički je oslabljen, jer je nedostajalo nekoliko igrača.