RADNIČKI PORAŽEN MINIMALNIM REZULTATOM

FK Radnički pretrpeo je danas poraz u gostima, u okviru 8.kola Vojvođanske lige grupa-„Istok“. Proleter je pobedio našu ekipu minimalnim rezultatom 1:0.

Zanimljiv meč je odigran u Banatskim Karlovcima, borili su se crno-beli do samog kraja, ali nisu uspeli da izjednače. U odnosu na prethodnu utakmicu, naši fudbaleri igrali su znatno bolje, stvarali više šansi i pružali veći otpor protivnicima. Domaćin je bio bolji za taj jedan gol koji su dali u 30.minutu. Do kraja nismo uspeli da izjednačimo, ali ni rival nije uspeo da napravi veću razliku.

U prvom poluvremenu imali smo dve neiskorišćene prilike, šut Deliblaćanina, ali lopta pogađa prečku. Ubrzo potom dobru šansu propušta Jonović. Prvo poluvreme završava se rezultatom 1:0. U drugom poluvremenu posebno su se istakli Marjanović, Velčanović, Divnić, ali nedovoljno za pogodak i nove bodove. Ekipa Proletera promašila je penal, te rezultat ostaje isti kao u prvom delu meča.

Novi poraz nije obeshrabrujuć, jer se primećuje napredak u našoj ekipi. Svakodnevni treninzi i rad sa novim trenerom odrazilo se i na današnju igru. Nekada smo primali i po 5 golova u gostima, bili znatno lošiji, ali sada je već drugačija situacija. Sudeći po današnjoj igri, ekipa ima znatno više predizpozicija i potencijala da niže pobede, ne samo kod kuće, već i u gostima.

U 9. kolu bićemo domaćini ekipi Krajina. Susret je zakazan za 4.oktobar od 15:30h.