RADNIČKI PORAŽEN U GOSTIMA

Fudbaleri Radničkog savladani su u juče Elemiru 1:0, u okviru 1.kola Vojvođanske lige grupa „Istok“. Ekipa Naftagasa bila je za gol bolja, ali ne i u igri.

Crno-beli su ambiciozno otvorili meč, tako da do 44.minuta domaćini nisu uspeli nijednom da priprete golu Radničkom, a kamoli da naprave polušansu. Naši su u prvom poluvremenu u 22.minutu imali izvanrednu šansu. Vulilčević sa 5 metara šutira glavom, ali lopta ne završava u mreži. Prva ozbiljnija šansa za domaćine u 44.minutu, kada primamo gol. U drugom poluvremenu, pokušaj Jonovića, ponovo izvanredna šansa za naše momke, ali ipak ostaje 1:0 za domaćina.
Iako je lopta više bila u posedu Naftagasa, naši fudbaleri se nisu uplašili niti su bili nadigrani. Imali su nekoliko dobrih prilika, ali nažalost ekipa iz Elemira je za taj jedan gol bili bolja.

U narednom kolu Radnički ponovo putuje, ovoga puta u Novi Bečej u kojem ga čeka ekipa Jedinstvo.