RADNIČKI SRUŠIO BUDUĆNOST

Omladinci su današnjom utakmicom još jednom potvrdili svoju nepobedivost. Oni su porazili Budućnost sa 4:1, u meču 6.kola Omladinske lige Južnog Banata- grupa Jug.

S obzirom da je današnja utakmica bila odlučujuća, osetio se pritisak, ali omladinci nisu dozvoli da ih savlada. Uspeli su da nadigraju goste iz Banatskog Brestovca i zauzmu 1.mesto.
Svoju dominaciju pokazali su već u prvom poluvremenu. Ratković asistira Markoviću i pada prvi gol za našu ekipu. Đorđević postiže drugi gol, te se prvo poluvreme završava sa 2:0. Svoje prilike iskoristili su i Vujasinović i Đan koji su postigli po pogodak. Primili smo jedan gol, ali nije protivnik mogao da se izbori i sustigne naše omladince. Utakmica 6.kola Omladinske lige završena je u korist crno-belog kluba rezultatom 4:1.

Radnički nema nijedan poraz, a u ovoj sezoni postigao je preko 40 golova. Izabranici Dušana Deblaćanina uspeli su da se popnu na vrh tabele i još jednom dokažu da su stasali za drugu ligu i jače protivnike.

Sledeći susret biće 17.oktobra u Mramorku.