Vredna pobeda na gostovanju

Fudbaleri Radničkog se sa teškog gostovanja u Idvoru, u okviru 8 kola popularne Primere, vraćaju sa 3 veoma važna osvojena boda (0:2). Golove za naš tim postigli su Rajić u 50 minutu igre, dok je sudbinu domaćina zapečatio Radenković u 75 minutu igre. Ovom pobedom naši ljubimci zadržali su treće mesto i sa velikim optimizmom naredne subote čekaju duel sa drugoplasiranom ekipom Potporanj, kada je i prilika da se sa nova 3 osvojena boda pretekne na tabeli spomenuti rival.

Sama utakmica u Idvoru je bila veoma borbena i sa puno trčanja, a u prvom poluvremenu kao i u nastavku se istakao golman Avramović, koji je sa par sjajnih intervencija spasio gol našeg kluba. U nastavku igre rani gol Rajića je uneo potrebnu smirenost u ekipi, da bi odličnu igru celog tima Radenković krunisao golom za važnu pobedu. Nekoliko minuta pre drugog postignutog gola našeg tima, isključen je jedan igrač domačeg tima.