„CRVENA ZVEZDA “ Pavliš – “ RADNIČKI “ Kovin

„CRVENA ZVEZDA“ – “ RADNIKČKI “
Gostovanje u Pavlišu je donelo našem klubu još jedan bod kojim smo bliže plasmanu u Vojvođansku ligu – istok. Utakmica je odigrana po lepom i sunčanom vremenu uz prisutnost velikog broja navijača u Pavlišu.Od samog početka utakmice videlo se da je ekipa koju predvodi trener Todorović kvalitetnija i da su fudbaleri “ Radničkog “ došli u Pavliš da osvoje ceo plen.Prvo poluvreme je proteklo u nadmoći Kovinaca , ređale su se šanse ali nije bilo dovoljno koncentracije u završnici .U 27. min. se kapiten ekipe Deliblaćanin povredio i morao je da napusti igru. u igru ulazi mladi Stefan Marković. Po izlasku Deliblaćanina,do tada najboljeg igrača na terenu opao je dotadašnji tempo koji je diktirao kapiten i do kraja poluvremena nije bilo nekih šansi za pogodak.U drugo poluvreme Kovinci su ušli angažovanije i u 55. min. odbijenu loptu na ivici šesnaesterca prihvata Đorđević Nikola koji je ušao u igru na poluvremenu, i preciznim udarcem šalje loptu u golmanov levi ugao gola i „Radnički“ vodi sa 1:0.U nastavku utakmice viđena je kvalitetnija igra sao obe strane.Da spomenemo da je „Radnički“ imao i penal koji je Dejan Milošević loše izveo i golman odbranio. U 73. min ekipa domaćuna izjednačuje rezultat na 1:1 golom Vojnov Radoša.Do kraja utakmice bilo je još nekoliko polušansi na obe strane ali bez rezultata.Treba napomenuti i istaknuti izuzetno dobru igru Marka Sekulića i mladog golmana Luke Rnića koji je na bravurozan način nekoliko puta u toku utakmice odbranio šuteve domaćih igrača.Sve u svemu podela bodova i ako se uzme u obzir cela utakmica realan rezultat.