LIDER TABELE! RADNIČKI-STRELA 11:0

Siloviti Radnički savladao je Strelu iz Ivanova fenomenalnim rezultatom 11:0. Crno-beli su sada prvi na tabeli sa ukupno osvojenih 18 bodova.
Fudbalere Radničkog nije omelo današnje kišovito vreme, već naprotiv, bili su veoma razigrani na svom terenu i rano poveli, u 8.min.golom Ilića koji postigao i drugi pogodak u 30 min. Nije Strela stigla da se oporavi od primljena dva gola, jer je Deliblaćanin pogodio mrežu u 31.min. Nastavili su golovi da se nižu, Rajić u 33min, Jonović u 36.min, opet Deliblaćanin u 37.min. Znao se pobednik u prvom poluvremenu koje je završeno 6:0 u korist domaćina. Rano i veliko vođstvo crno-belih dalo im je dozu sigurnosti, ali i nezaustavljivosti u drugom poluvremenu. Ilić dobija titulu trostrukog strelca u 51.min, a sjajan pogodak postiže i Velčanović u 60 min. Davno se predao gost, ali to nije sprečilo naše momke da postižu još golova. Na visini zadatka bio je i mladi fudbaler Pavić koji je uspeo da se upiše u strelce u 68.min, ali je posebno nezasit bio Deliblaćanin, jer je do kraja meča postigao još dva pogotka, u 72.i 85. min.
Kovinska ekipa u 9.kolu PFL Pančevo uspela je da prestigne Partizan iz Gaja koji je nedeljama bio lider tabele.
Podsetimo, danas je debitovao i Milan Todorović, kao novi trener našeg prvog tima.
Sledeći susret biće u Grebencu protiv ekipe Vulturul.

Današnji strelci: Deliblaćanin (4), Ilić (3), Rajić, Jonović, Velčanović, Pavić