OFK BEČEJ 1918-RADNIČKI 4:1

Nakon odličnog starta u prvom kolu Druge Omladinske lige Vojvodine, naši mladi fudbaleri doživeli su danas kiks u gostima. OFK Bečej 1918 nadigrao je Radnički, savladavši ga sa 4:1.

Kao i pioniri i omladinci su ovog vikenda igrali na veštačkoj travi što ih omelo u prvoj polovini utakmice. Na početku je ekipa iz Bečeja nastupila agresivnije i postigla dva pogotka i povela sa 2:0. Uspeo je Sikimić dva puta da interveniše, ne dozvolivši domaćinu da poveća razliku. Nešto lepšu i kvalitetniju igru pružili su naši u drugom poluvremenu, Vujasinović smanjuje na 2:1. Odličnu šansu imao je Futerer koji se našao 1 na 1 sa golmanom, ali ne postiže pogodak za izjednačenje. Bečej daje još jedan gol, a poslednji crno-beli primaju u 93.minutu. Utakmica je završena 4:1 u korist domaćina.

Treba napomenuti da je u prvom poluvremenu u našem timu zbog povreda pojedinih fudbalera došlo do nekih izmena. Umesto Kalopera u 15.min.u igru je ušao Nenadić, Magdu je zamenio Dobrosavljević u 34.min, a Đan Šalipura u 46.min. U ovom meču nije igrao ni kapiten Đorđević kojeg je menjao Ćeha.

Sledeće kolo igra se kod kuće protiv FK Hajduk Divoš koji je pobedio Kikindu.

Glavni sastav: Sikimić, Ćeha, Marković, Kaloper, Karabaš, Magda, Ratković, Futerer, Šalipur, Vujasinović, Nađ
Rezervni: Nenadić, Dobrosavljević i Đan.