OMLADINCI POBEDILI! PLASIRALI SE U FINALE

Omladinci Radničkog savladali su u polufinalu Mladost iz Omoljice rezultatom 5:0. U finalnoj seriji Omladinske lige Južnog Banata – grupa Jug naši fudbaleri sastaju se sa ekipom Jabuke.
Crno-beli su uspeli jučerašnjim mečom u Omoljici da obezbede prolazak u finale i borbu za viši rang takmičenja.  Izabranici Dušana Deliblaćina još jednom su pokazali veliki kvalitet i dominaciju. Milutinov centrira u 10.minutu, a gol postiže Đorđević i ekipa Radničkog vodi sa 1:0. Dobra kombinacija Milivojev-Vujasinović i još jedan pogodak za crno-bele koji postiže Vujasinović u 39.min. Prvo poluvreme završava se 2:0 u korist našeg tima. U drugom delu utakmice, mrežu ponovo pogađa Vujasinović u 70.min, a posle 5.minuta pridružuje mu se i Milivojev za 4:0 . Domaća ekipa nije mogla da ih sustigne, a nisu ni gosti dozvoli da priđu golu crno-belih. Imao je silnu želju i Đan da se upiše u strelce i uspeva u svojoj nameri  u 78.minutu. Nakon sjajne odigrane partije, Radnički zasluženo pobeđuje 5:0 ekipu Mladosti i plasira se u finale.
,,Zadovoljan sam igrom svoje ekipe, jer su ispoštovali dogovor,  pokazali odličnu igru i dominaciju na terenu. Videla se želja za pobedom i spremnost za viši rang takmičenja. Ponosan sam na fudbalere i njihove dosadašnje rezultate“, izjavio je trener, Dušan Deliblaćanin, posle meča.