POBEDA OMLADINACA U GOSTIMA

Omladinci Radničkog bili su danas izvanredni u Futogu, savladavši domaćina sa 5:1. Ukoliko ostvare još jedan trijumf ostaće u trci za prvo mesto na tabeli.
Naši fudbaleri pokazali su snagu, dominaciju i besprekornom igrom uspeli opet da osvetlaju obraz klubu. Svojim golovima istakao se Đorđević koji je u ovom meču dobio titulu trostrukog strelca. Njegov prvi gol, uz asistenciju Antića, obezbedio je ekipi vođstvo. Lepo je i Ćeha namestio Vujasinoviću da se upiše u strelce i zaokruži rezultat na 2:0
Odlično se snašao Đorđević i iskoristio šansu za 3:0, a potom mu je Futer pomogao za još jedan pogodak. Pripretio je protivnik u 42.min, te je prvo poluvreme završeno 4:1 u korist gosta. U drugom poluvremenu pokazao se Šalipur koji je prelepom akcijom asistirao Ćehi za 5:1. Nisu naši dozvolili domaćinu da smanji razliku i konačnim rezultatom 5:1 upisali su još jednu pobedu.
U ovom susretu sigurnom igrom u odbrani istakli su se Sekulić i Antić. Trener naših omladinaca, Milan Todorović, kaže da je prezadovoljan, da je kompletna ekipa odigrala vrhunski meč i bila na visini svog zadatka.
Poslednje kolo jesenjeg dela prvenstva igraće se u subotu od 10h u Kovinu, a dolazi FK 1.MAJ Ruma. Todorović očekuje pozitivan ishod i u ovom duelu, nakon kojeg će crno-beli ići na zasluženi odmor.