OMLADINCI ŠAMPIONI!

Omladinci Radničkog trijumfom nad Jabukom osvojili su pehar i obezbedili takmičenje u Vojvođanskoj ligi. Crno-beli su današnjim mečom u Kovinu potvrdili nepobedivost i dominaciju, porazivši gosta sa 7:1 u finalnoj borbi za viši rang.
Izabranici Dušana Deliblaćanina odigrali su danas bez greške i dokazali da im nije više mesto u Omladinskoj ligi, jer su definitivno stasali za jače protivnike. Tim je pokazao kvalitet i talenat i učinio nas sve ponosnim.
U ovom duelu posebno se istakao Čučak koji je najpre poveo u 16.minutu. I taj rezultat drže crno-beli do kraja prvog poluvremena. U drugom delu meča osetila se tenzija i napetost na terenu. Pruža otpor gostujuća ekipa i realizuje svoju prvu, ispostaviće se na kraju i jedinu šansu. Jabuka izjednačava 1:1. Maestralni Čučak postiže drugi pogodak, a pridružuje mu se i Milutinov.

Još agresivnije nastupa kovinska ekipa, a golom Đorđevića, Radnički poveća razliku na 4:1. Rivalu opada koncetracija i želja za igrom, dok su naši još više nasrnuli na protivnički gol. Čučak iskorišćava priliku i daje gol za 5:1. Potom Sekulić postiže sjajan gol iz kornera. Imao je i Ćeha nameru da se upiše u strelce i uspeva pred kraj utakmice. Radnički slavi pobedu i plasman u viši rang takmičenja. Radnički-Jabuka 7:1.

Po završetku meča, usledila je dodela pehara i zajedničko fotografisanje.
Današnji strelci: Čučak (3), Milutinov (1), Đoršević (1), Sekulić (1), Ćeha (1)