PIONIRI POBEDILI BORAC 6:1

Pioniri Radničkog pobedili su juče Borac u Starčevu sa 6:1 u zaostalom kolu Prve pionirske lige Južnog Banata.
Crno-beli su lepo otvorili utakmicu i već u 2.min.poveli golom Đurića. Nakon primljenog gola domaća ekipa se vraća u igru i izjednačava rezultat. Prema rečima trenera FK Radnički, Dušana Deliblaćanina, konačno su realizovali sve ono što su vežbali na treningu,i odličnom akcijom, Gligor daje gol iz kornera. Još jednu lepu priliku uvideo je i ostvario Jankov koji je povećao razliku na 3:1 i tim rezultatom završeno je prvo poluvreme.
Znao se pobednik i na startu drugog poluvremena, nižu se golovi, najpre Stanisavljev, zatim Golubović, a u strelce se na kraju upisao i Milosavljević. Crno-beli dobili su nova 3 boda, jer su savladali Borac sa 6:1.
Po završetku meča trener pobedničke ekipe izjavio je da su uspeli da opravdaju ulogu favorita, iako ponovo nisu bili u najjačem sastavu.
Sutra i u subotu naši pionire igraće zaostale utakmice na svom terenu. U četvrtak 11.novembra od 15h gostuje Voja Gačić, a dva dana kasnije od 12h Proleter.