PORAZ U GOSTIMA

Fudbaleri Radničkog nisu se proslavili u Uljmi, jer ih je domaćin savladao sa 2:0. Partizan je sada zauzeo sedmo mesto na tabeli, dok je Radnički i dalje drugi.
Loša igra i nedovoljno ambicije naših momaka dovelo je do poraza i ostanka na istoj poziciji. Partizan je pripretio u prvom poluvremenu, i već u 11.min.primili smo prvi gol. Imao je Radnički šanse i vremena da izjednači rezultat do drugog poluvremena, ali nije uspeo, da bi domaćin ponovo postigao pogodak u 72.min.
Radnički još uvek ima 15 bodova i nalazi se odmah iza lidera Partizana iz Gaja. Međutim, ostaje da se vidi da li će crno-beli zadržati ovo mesto, jer Crvena zvezda kao trećeplasirana ekipa sa istim brojem bodova dočekuje danas Dolinu.
Radnički će 9.kolo igrati u Kovinu, a u goste mu dolazi Strela iz Ivanova.