PRVA UTAKMICA ZAVRŠENA POBEDOM DOMAĆINA! RADNIČKI-STARI TAMIŠ 7:3 (2:1)

Crno-beli su uspešno startovali novu sezonu koja je zabeležena prvom pobedom. U prvom kolu PFL Pančevo, fudbaleri Radničkog savladali su juče u Kovinu Stari Tamiš 7:3.
Prvi su pripretili gosti i poveli sa 1:0. U 35.min, uz asistenciju Deliblaćanina, Milenković izjednačava rezultat. Pred kraj prvog poluvremena Jonović postiže pogodak i naša ekipa vodi 2:1. U drugom delu meča naši momci krenuli su napadački, Jonović dodaje loptu Iliću koji daje gol za 3:1. Fudbaleri Starog Tamiša smanjuju razliku u 52.min, a naš Pavić je ponovo poveća u 75.min. Nakon nekoliko dobrih asistencija i Deliblaćanin se upisuje u strelce u 82.minutu. Iako su gosti smanjili razliku na 5:3, Divnić daje gol u 87 min, posle dva min. Pavić šutira, lopta pogađa u mrežu i Radnički slavi rezultatom 7:3.

U drugom kolu Radnički gostuje FK Sloga (BNS)

Naši strelci: Pavić (2), Milenković (1), Jonović (1), Ilić (1), Deliblaćanin (1),Divnić (1).
Igrač utakmice: Dušan Deliblaćanin