RADNIČKI BEZ BODOVA

Fudbaleri Radničkog poraženi su minimalnim rezultatom od domaćina Borca iz Starčeva u meču 30.kola Vojvođanske lige „Istok“. Izabranici Dragana Miloševića primili su gol u 90.minutu.
Jučerašnji meč nije doneo našim momcima nove bodove, već ih je spustio na 12.mesto. Radnički ponovo nije imao sreće, uprkos trudu i dobroj igri, falila im je završnica koju su ostvarili protivnici. Naši su dobro startovali u prvom poluvremenu, a prilike su propustili Deliblaćanin i Jonović. Domaćin je imao jednu šansu iz kontre. U drugom delu meča pokušali su crno-beli još nekoliko puta, ali nažalost lopta ne pogađa mrežu. Odbrana je bila na visini zadatka, ali ne i napad. Borac je posebno pripretio u drugom delu, a iz slobodnog udarca ostvario pogodak u 90 min. koji je naše koštao za vrlo bitna 3 boda.
Treba napomenuti da je kovinska ekipa najmlađa u ligi i sastoji se od još uvek neiskusnih fudbalera i dosadašnji rezultati su samo plod njihove igre. Pokušali su crno-beli da daju sve od sebe, ali su ih Starčevci nadigrali na samom kraju i obezbedili sada 6.mesto na tabeli, dok se Radnički još uvek bori za opstanak u ovoj ligi.
U istom danu Crvena zvezda iz Vojvode Stepe savladala je na svom terenu Radnički iz Sutjeske rezultatom 4:1, dok je Banat porazio Naftagas sa 4:3. Kao domaćin slavila je i Mladost pobedivši Jedinstvo Vlajkovac sa 5:2.