RADNIČKI BOLJI OD PROLETERA, MILOŠEVIĆ DEBITOVAO TRIJUMFOM

Fudbaleri Radničkog savladali su danas gosta iz Banatskog Karlovca sa 3:0 , u 25.kolu Vojvođanske lige „Istok“. Novi trener debitovao pobedom!

Crno-beli su od starta meča pokazali zube i spremnost za pobedu. Već u 8.minutu prelaze u vođstvo, golom Čučka. Pokušao je i Jonović da pripreti dva puta, ali nije uspeo u svojoj nameri . Prvo poluvreme završava se 1:0 u korist domaćina. Probao je protivnik da realizuje nekoliko šansi, ali naši momci i golman Rnić nisu dozvolili da lopta pogodi mrežu. Osetio se napredak u igri naših fudbalera, zahvaljujući radu novog trenera Dragana Miloševića koji svojim znanjem i iskustvom pokušava da dovede ekipu u red. Početkom drugog dela meča velika inicijativa Radničkog. Naša ekipa nastavila je da stvara prilike, a autogolom gostujuće ekipe u 65.minutu, uspeli su da zaokruže prednost na 2:0. Igrač današnje utakmice bio je Deliblaćanin koji se takođe upisao u listu strelaca za konačnih 3:0. Kovinska ekipa slavi na svom terenu, osvojivši nova 3 boda. Crno-beli tim borio se lavovski i svaki fudbaler se istakao na svoj način i svojom partijom dao doprinos za današnji skor. Radnički još uvek nije na zavidnoj poziciji na tabeli, ali ako ovako nastavi da igra ima velike šanse da zauzme bolje mesto u Vojvođanskoj ligi. U 26.kolu sastaje sa Krajinom koja je trenutno poslednja.

Strelci: Petar Čučak (1), Dušan Deliblaćanin (1)
Žuti kartoni: Marko Pavić, Miloš Deljanin i Boris Milenković