RADNIČKI-BUDUĆNOST 2:4

Crno-beli su posustali danas i pretrpeli poraz od ekipe Budućnosti u meču 29.kola Vojvođanske lige „Istok“. Gost iz Srpske Crnje savladao je naše momke rezultatom 4:2.
Fudbaleri Radničkog odigrali su jako loše i predstoji im grčevita borba za opstanak. Budućnost je odmah krenula napadački i povela već u 3.minutu. Dok su naši „lutali“ po terenu, gost je zaokružio na 2:0 u 26.minutu i pred kraj prvog poluvremena, sudija svira penal u korist ekipe iz Srpske Crnje koja uspeva da iskoristi šansu, te se prvo poluvreme završava sa 3:0. Bolju partiju pokazali su naši u drugom poluvremenu i prvi se Jonović upisuje u strelca u 53.min. Imao je Radnički još nekoliko prilika, ali nažalost nije uspeo da ostvari cilj. Pred kraj utakmice Deliblaćanin postiže gol, ali Budućnost uzvraća udarac i daje 4.gol. Kovinska ekipa imala je loš dan, dekoncentrisana, nije pokazivala žar za pobedom u odnosu na svog protivnika što je i rezultiralo da Budućnost osvoji sva 3 boda. Crno-beli su još uvek 11.na tabeli i imaju 34 boda.

Neće biti lako sledeće kolo, jer se Radnički sastaje sa Borcem iz Starčeva. Ovaj rival zauzima 7.mesto i ima 10 bodova više od nas.

Naši strelci: Miroslav Jonović (1), Dušan Deliblaćanin (1)

Crveni karton: Uroš Zafirović
Žuti kartoni: Marko Pavić, Marko Sekulić, Boris Antić, Miloš Deljanin