RADNIČKI-CRVENA ZVEZDA 2:1

Fudbaleri Radničkog porazili su juče na svom terenu Crvene zvezdu iz Pavliša rezultatom 2:1 (2:0), u okviru 11.kola PFL Pančevo. Golove za crno-bele postigli su Jonović i Deliblaćanin.
Odličan start imala je domaća ekipa i posle 15.min.povela je golom Jonovića, a potom je pred kraj prvog dela meča, kapiten postigao drugi pogodak. Sjajnu igru pružili su naši u prvom poluvremenu, te je po napadima i prilikama trebalo da veća razlika. Drugo poluvreme počelo je crvenim kartonom za Pavića zbog nedozvoljenog prekršaja zbog kog Radnički ostaje sa igračem manje. Uspeva protivnik da smanji razliku na 2:1, ali se naši junački bore i brane rezultat, te na kraju pobeđuju sa konačnih 2:1. Izabranici Milana Todorovića završili su utakmicu sa 9 igrača od 20, ali i sa fudbalerima koji imaju manje od 20 godina, a koji nastupaju i za prvi tim i omladince. Mlada ekipa pokazala je dominaciju, hrabrost i želju za pobedom, te je zaslužno i dalje lider tabele sa ukupno osvojenih 24 boda. Ne da Radnički tron, a ukoliko nastavi takmičenje ovakvim tempom, velike su šanse da se vrati u višu ligu.