RADNIČKI-DINAMO 2:5

Pioniri Radničkog nisu uspeli danas da ostave nove bodove u Kovinu, jer ih je Dinamo 1945 savladao rezultatom 5:2. Pančevačka ekipa posebno se istakla u drugom poluvremenu, dok je našima opala koncentracija. Oba gola za Radnički postigao je Strahinja Golubović.

Odlično su startovale obe ekipe, igrači su bili borbeni, stvarali šanse. I najzad pada prvi gol za domaćina. Strahinja Golubović ostvaruje pogodak u 22.min.i Radnički vodi sa 1:0. Međutim, ubrzo gost izjednačava rezultat. Do kraja prvog poluvremena Dinamo postiže drugi pogodak, ali Golubović izjednačava za 2:2 i dobija titulu dvostrukog strelca. Prvo poluvreme završeno je nerešenim rezultatom. Bilo bi lepo da je bar takav skor ostao, ali su fudbaleri Dinama bili uporniji i spretniji i već na početku drugog poluvremena prešli u vođstvo. Nažalost, razlika je povećana i autogolom, a potom još jednim pogotkom ekipe iz Pančeva. Izbranici Milana Todorovića ostaju poraženi kod kuće rezultatom 5:2.

U narednom kolu pioniri Radničkog gostovaće Proleteru (BK).

Današnji sastav: Teodosije Laković, Aleksa Divnić, Nikola Vidović, Teodor Gligor, Ognjen Bređan, Novak Kele, Stefan Đerić, Mateja Kumbrić, Strahinja Golubović, Luka Čolić, Stefan Jankov