RADNIČKI-DOLOVO 4:1

Fudbaleri Radničkog dali su danas sve od sebe kako bi ostvarili 9 pobedu u okviru 13.kola PFL Pančevo. Crno-beli su na svom terenu porazili Dolovo sa 4:1.
Izabranici Milana Todorovića odigrali su sjajan meč, iako su bili loši vremenski uslovi za igru. U prvom poluvremenu povela je gostujuća ekipa, ali je Jonović odličnim pogotkom izjednačio na 1:1. Lepo se pokazao i kapiten Radničkog, Deliblaćanin čiji je gol doneo prednost našem timu. Prvi deo utakmice završen je 2:1 u korist domaćina. U drugom poluvremenu agresivno su startovale obe ekipe, pokušavaju Rajić, Jonović… Dobro postavljen je bio Zafirović koji je uspeo dva puta da spreči pokušaj igrača protivničke ekipe. Nakon nekoliko šansi crno-belih, Pavić koristi priliku i daje gol za 3:1. Na svom terenu briljirao je i naš mladi igrač od 16.god.Šalipur, jer se nije uplašio rivala, već naprotiv povećao razliku na 4:1. Sudija svira kraj, slavlje u Dunavskoj ulici, Radnički dobija nova 3 boda i nastavlja da drži prvo mesto na tabeli. Mladi fudbaleri, uz pomoć nekoliko iskusnijih, zabeležili su još jedan trijumf u ovoj sezoni.
Takođe, danas je debitovao i Šalipurov vršnjak, Magda, a u igru su ušli i Vujasinović, Ćeha i Velčanović.
Naredna utakmica očekuje ih u Alibunaru protiv FK Budućnost.

Današnji strelci: Jonović, Deliblaćanin, Pavić, Šalupur.
Ekipa je igrala u sastavu: Nikola Sikimić (2004.god.), Boris Antić (2003.god.), Marko Sekulić (2002.god.), Ilija Rančić (2002.god.), Marko Pavić (1994.god.), Uros Zafirović (2001.god.), Miroslav Jonović (2000.god.),Miroslav Rajić(1984.god.), Nikola Đorđević (2002.god.), Dušan Deliblaćanin (1990.god.), Mirko Divnić(2000.god.);
U igru su ušli i Boban Velčanović (1986.), Vukota Šalipur (2005.), Akoš Magda (2005.), Aleksandar Vujasinović (2004.) i Nenad Ćeha (2002.)