RADNIČKI DRUGI NA TABELI, SRUŠIO JEDINSTVO!

Fudbaleri Radničkog nastavili su seriju pobeda, a danas su savladali Jedinstvo Stević iz Kačareva minimalnim rezultatom. Nakon završenog 7.kola PFL Pančevo, crno-beli zauzeli su 2.mesto na tabeli sa ukupno osvojenih 15 bodova.
Lepo sunčano vreme i domaći teren odgovarali su našim momcima da zablistaju i ostvare zadati cilj. Ekipa Radničkog odigrala je odličan meč protiv neugodnog protivnika, ali se izborila u drugom poluvremenu da osvoji sva 3 boda. Zahvaljujući sjajnoj asistenciji kapitena Deliblaćanina, Jonović daje gol u prvoj polovini drugog poluvremena i menja rezultat u 1:0 za domaćina. Mogao je Radnički da uveća prednost, jer je bio bolji, uz nekoliko neostvarenih šansi. Kovin je potvrdio još jedan trijumf koji mu je obezbedio više mesto i dao elan za dalju borbu.
Sledeći susret zakazan je u Uljmi protiv Partizana.

Strelac: Miroslav Jonović
Ekipa Radničkog igrala je u sastavu: Luka Rnić, Boris Antić, Marko Sekulić, Ilija Rančić, Marko Pavić, Nenad Ćeha, Miroslav Jonović, Uroš Zafirović, Mirko Divnić, Dušan Deliblaćanin, Milan Ilić. A igrali su i Aleksa Dobrosavljević, Boris Milenković i Nikola Đorđević