RADNIČKI-HAJDUK 3:0

Omladinci Radničkog zablistali su danas na svom terenu i pokorili jednog od jačeg protivnika. Crno-beli savladali su sa 3:0 FK Hajduk Divoš. U ovom duelu najviše će ostati upamćeni postignuti golovi Vujasinovića koji je poneo titule trostrukog strelca i igrača utakmice.
Naši mladi fudbaleri odigrali su sjajan meč 3.kola Druge omladinske lige Vojvodine, i gotovo rešili utakmicu u prvom poluvremenu. Nije bilo lako savladati protivnika koji se lavovski borio, stvarao šanse, s obzirom da je lopta bila više u njihovom posedu, stoga treba odati priznanje našim golmanima Sikimiću i Rniću koji su bili na visini zadatka. Odličnom akcijom Antića, Vujasinović postiže prvi pogodak, posle samo 2 min.igre. U 16.min.lepa kombinacija Ćeha-Vujasinović i pada i drugi gol. Međutim, Vujasinović se očigledno danas veoma naoštrio, te mu dva pogotka nisu bila dovoljna, zbog čega ostvaruje i treći u 31.min. Ekipa Radničkog vodi sa 3:0.

U drugom poluvremenu crno-beli su znalački uspeli da odbrane i odole napadima rivala. Malo je i fortuna bila na našoj strani, ali je ipak presudila fenomenalna igra koju su naši momci pružili. Radnički je ostavio nova 3 boda u Kovinu i sa ukupno osvojenih 6 bodova zauzima 3.mesto na tabeli.

Sledeće kolo igraće se u Kikindi, a dočekuje nas osmoplasirana ekipa OFK Kikinda.

Strelac: Vujasinović (3)
Žuti karton: Ćeha
Glavni sastav: Rnić, Antić, Marković, Kaloper, Ćirić, Magda, Ćeha, Ratković, Nađ, Futerer, Vujasinović. U
U igru je ušao i Nenadić koji je zamenio Ratkovića u prvom poluvremenu.