RADNIČKI IZGUBIO U GOSTIMA! PONIŠTENA DVA GOLA

Fudbaleri Radničkog izgubili su 4:2 juče u gostima od FK Crvena zvezda Vojvoda Stepa, u okviru meča 32.kola Vojvođanske lige „Istok“. Strelci za naš tim bili su Sekulić i Jonović.
Ekipa Radničkog dobro je započela meč i povela 1:0 golom Sekulića. Jonović je uspeo da udvostruči prednost,  a posle izvesnog vremena domaćin daje gol iz kornera i smanjuje na 2:1. Nastavljaju crno-beli da napadaju i Čučak postiže gol, sudije poništavaju pogodak iz samo njima znanih razloga. Prvo poluvreme završava se 2:1 u korist naših momaka. U drugom poluvremenu, Crvena zvezda kasni na teren. Ponovo dobar potez našeg tima, Savić ubacuje loptu u mrežu, ali ga sudija proglašava neregularnim iz opet njemu znanih razloga. Potrudio se domaćin da izjednači na 2:2 i da do kraja utakmice ostvari još dva pogotka. Crvena zvezda pobedila je Radnički rezultatom 4:2.
Lepo su startovali Kovinci i pokušali da osvoje nove bodove. Nažalost, fudbal je odavno izgubio smisao, te se svi pitaju ima li smisla daljem takmičenju, pošto se još jednom dokazalo da pravedne igre nema.  U narednom kolu Radnički dočekuje ŽAK iz Kikinde.