RADNIČKI- MLADOST 3:1

Fudbaleri Radničkog savladali su Mladost iz Omoljice rezultatom 3:1. Meč 27.kola Vojvođanske lige “Istok” odigran je u Kovinu, a naša ekipa osvojila je još 3 boda.
Izabranici Dragana Miloševića trijumfovali su danas i još jednom pokazali kako se brane boje kluba. Gol razlike bio bi sigurno veći, s obzirom na mnogobrojne prilike u prvom delu meča. Pokušavaju Sekulić, Jonović, Deliblaćanin, Čučak, ali nažalost, lopta ne pogađa mrežu. Ekipa Mladosti uspela je da postigne jedini pogodak u 31.min. kada je sudija svirao penal. Prvo poluvreme završeno je u korist gosta 1:0. Na startu drugog poluvremena naši momci uzvraćaju udarac. Bolja i agresivnija igra, a prvi se ističe Deliblaćanin. Kapiten crno-belih izjednačava već u 46.minutu. Imao je Čučak veliku želju da se upiše u strelce i konačno uspeva u 58.minutu. Kovinska ekipa prelazi u vođstvo. Nizali su se napadi našeg tima. Radnički uspeva da odahne u 76.minutu golom Savića, uz odličnu asistenciju Deliblaćanina. Crno-beli su obezbedili prednost, iako je bilo napeto, nisu dozvolili da ispuste 3 boda. Radnički je nastavio seriju pobeda i do sada osvojio ukupno 31 bod. U sledećem kolu Radnički putuje u Banatsko Karađorđevo, čeka ga Jedinstvo.