RADNIČKI POBEDIO JUGOSLAVIJU 5:1

Fudbaleri Radničkog ostvarili su juče laku pobedu nad Jugoslavijom, porazivši je 5:1 na svom terenu, u 5.kolu PFL Pančevo. Radnički se trenutno nalazi odmah iza lidera iz Gaja i ima ukupno 9 bodova.
Oštar meč video se na samom startu, Jonović je iznenada posle min.igre postigao pogodak. Nije se još gost oporavio od prvog gola, Ilić posle 4 min. zaokružuje na 2:0. Izborio se fudbaler Jugoslavije Dimkovski da smanji razliku na 2:1 u 24 min. Crno-beli žele da uzvrate, nastavljaju napad, ali se na treći gol čekalo do kraja prvog poluvremena, i to se ponovo istakao Ilić. Prvi deo utakmice završava se 3:1 u korist domaćina.
U drugom poluvremenu što je protivnik bio lošiji, to su naši bili bolji. Nakon 10 min.igre i Rajić se upisuje u strelce. Opet Jonović pokazuje dominaciju na terenu i daje gol u 77 min.i ovim crno-beli definitivno zaokružuju priču. Radnički je do sada uspeo da se lepo pokaže i ostvari sve pobede kod kuće, ali mu problem i dalje predstavljaju gostovanja.
Nadamo se da će više sreće imati u Debejlači, gde ga sledećeg vikenda čeka Spartak 1911.

Jučerašnji strelci: Jonović (2), Ilić (2), Rajić.
Žuti kartoni: Rančić i Kitić.
Sastav: Sikimić, Antić, Ćeha, Rančić, Jonović, Zafirović, Divnić, Milenković, Ilić, Rajić, Kitić
Pavić,Velčanović, Ćirić, Dobrosavljević, Azuc.