RADNIČKI PONOVIO REZULTAT! JOŠ 3 BODA

Fudbaleri Radničkog ostvarili su još jednu pobedu u duelu sa Krajinom. U meču 26.kola savladali su domaćina iz Krajišnika rezultatom 4:0 i tako ponovili prošlogodišnji rezultat. Današnji strelci: Sekulić, Dobrosavljević, Jonović i Čučak.

Crno-beli započeli su meč ofanzivno i već u prvom poluvremenu postigli sva 4 gola. Odlično su otvorili utakmicu i pametno iskoristili sve šanse. Protivnik nije imao nijedan šut na gol u prvih 45.minuta. Drugo poluvreme Radnički je igrao na svojoj polovini i čuvao loptu. Ekipa iz Krajišnila uspela je da pripreti jednim šutem sa 40 metara. Kraj utakmice sviran je u korist našeg tima koji je doneo u Kovin nova 3 boda. Ovom pobedom osvojili su ukupno 28 bodova u sezoni i zauzeli 11.mesto. Hoće li zadržati tu poziciju u jednoj meri zavisi od rezultata utakmice Budućnost – ŽAK, ali i narednog susreta sa četvrotoplasiranom ekipom.

U nedelju 25.aprila Radnički dočekuje Mladost iz Omoljice.