RADNIČKI-VOJA GAČIĆ 1:5

Pioniri Radničkog poraženi su danas na svom terenu od lidera tabele ekipe Voje Gačića iz Pančeva. Gost ih je savladao sa 5:1, a jedini strelac za crno-bele bio je Zoran Stanisavljev.
Dobre tri šanse propustio je domaćin u prvom poluvremenu, a nakon prvog primljenog gola, uzvratio je naš Stanisavljev i izjednačio rezultat na 1:1. Posle lančanih grešaka naših fudbalera, rival je ostvario još dva pogotka i povećao razliku na 3:1.
Crno-beli nisu uspeli ni u drugom poluvremenu da nadigraju protivnika koji je nastavio da niže golove. Treba priznati da je Voja Gačić kvalitetna ekipa koja je u ovom duelu bila dominatnija i potvrdila svoju lidersku poziciju. Nažalost, i ovoga puta Radnički nije bio u punom sastavu što se osetilo na terenu. Zaostala utakmica Prve pionirske lige Južnog Banata završena je 5:1 za ekipu iz Pančeva.
Do kraja jesenjeg dela prvenstva ostalo je još jedno kolo u kojem će izabranici Dušana Deliblaćanina odmeriti snage sa Proleterom (BK).
Meč Radnički- Proleter startuje u subotu od 12h.