RADNIČKI-ŽAK 3:1

Fudbaleri Radničkog savladali su danas na svom terenu ŽAK iz Kikinde rezultatom 3:1, u okviru 33.kola VFL „Istok“. Radnički trenutno zauzima 12.mesto na tabeli, a predstoji mu još jedan susret sa imenjakom iz Sutjeske.
Imali su crno-beli veliku želju da osvoje nova 3 boda od samog starta meča. Osetio se pritisak na terenu, ali su uspeli naši da povedu sa 1:0 u 40.minutu. Čučak ostvaruje pogodak i prvo poluvreme završava se minimalnim rezultatom u korist našeg tima. Pritiskali su fudbaleri Radničkog goste na njihovoj polovini i uz pomoć Deliblaćanina Pavić postiže gol u 65.minutu. Nastavljaju naši odličnu igru. Kapiten Deliblaćanin pomaže Čučku za 3:0 u 70.minutu i Radnički dolazi do ubedljivog vođstva. Pred kraj meča ŽAK je ostvario prvi i jedini pogodak. Utakmica pretposlednjeg kola završava se 3:1 pobedom Radničkog.

U poslednjem kolu ove sezone kovinsku ekipu dočekuje Radnički iz Sutjeske. Naredni rival nalazi se na 14.poziciji.

Strelci za naš tim: Petar Čučak (2), Marko Pavić (1)
Igrač utakmice: Petar Čučak