RAPSODIJA GOLOVA U KOVINU

Utakmicom protiv “ Partizana “ iz Uljme ekipa “ Radničkog “ je učvrstila prvo mesto na tabeli “ primere“.Rezultat 7:1
Rapsodija golova u Kovinu na Gradskom stadionu. Prvo poluvreme je odigrano u laganijem tempu od očekivanog te su gosti poveli. Radovanje gostiju nije trajalo dugo pošto je ekipa radničkog već u sledećem napadu izjednačila rezultat. Strelac kapiten Dušan Deliblaćanin. Tim rezultatom je završeno prvo poluvreme .U nastavku utakmice je viđeno još 6 golova. Najpre u 47.min.Nikola Đorđević koji je ušao u nastavku igre postiže gol za 2:1
U 67. min Marko Sekulić dovodi “ Radnički “ do prednosti od 3:1
A onda redom 70. Jonović , 75. Deliblaćanin, 82. Divnić i 85. Šalipur.
Nastavak igre doneo je ponovo priliku da mladi igrači koji su dobili šansu pokažu da se na njih može ozbiljno računati u budućnosti. i kao i prošlog puta kada su dobili priliku oni su u potpunosti opravdali poverenje trenera Todorovića.
Igrač jučerašnje utakmice je Dušan Deliblaćanin po izboru trenera Todorovića.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.