SJAJNI OMLADINCI! RADNIČKI-FENIKS 1995 5:0

Omladinci Radničkog odlično su startovali u prvom kolu Druge omladinske lige Vojvodine, porazivši gosta iz Stare Pazove ubedljivim rezultatom 5:0. Crno-beli su danas pokazali sjajnu igru, ambiciju i kvalitet i time dokazali da im je mesto u ovom rangu takmičenja.
Utakmicu je obeležio Nenad Ćeha koji je dobio titule za dvostrukog strelca i igrača utakmice. Prvi je postigao pogodak u 13.minutu, a ubrzo mu se pridružuje i Vukota Šalipur koji daje gol u 37.min. Prvo poluvreme završeno je 2:0 u korist domaćina. U drugom poluvremenu golovi nastavljaju da se nižu kao na traci. Nakon odlične asistencije Stefana Markovića, Nikola Đorđević poveća razliku na 3:0 i ekipa Radničkog postaje opuštenija. Crno-beli su bili veoma siloviti i nezaustavljivi, pokušavaju Ćeha, Šalipur, Akoš, ali ne uspevaju da realizuju šanse. Imao je silnu želju Ćeha da ostvari još jedan pogodak i uspeva u 60 min. Nije mogao Feniks da smanji razliku, a u 71.min. primaju još jedan gol. Maestralni Andrija Ratković pogađa za 5:0. Radnički trijumfuje na svom terenu fenomenalnim rezultatom 5:0.

Naši fudbaleri bili su dominatniji u odnosu na svog protivnika, igrali pametno, ofanzivno, inicijativno i još jednom potvrdili da su oni pravo blago koje ima FK Radnički Kovin.
Čestitke treneru Milanu Todoroviću koji marljivo radi sa njima, uči ih sportskom ponašanju ne bi li ih pripremio za predstojeće mečeve i ozbiljne rivale koji ih očekuju u narednom periodu.
U sledećem kolu Radnički putuje u Bečej.