SPARTAK 1911-RADNIČKI 0:7

Fudbaleri Radničkog fenomenalno su se pokazali danas u gostima, porazivši Spartak 1911 izvanrednim rezultatom 7:0, u okviru 6.kola PFL Pančevo. Pogotke za tim postigli su Miroslav Jonović (3), Marjan Azuc, Mirko Divnić, Milan Ilić, Nenad Ćeha.
Crno-beli bili su golgeterski raspoloženi, posebno u drugom poluvremenu. Naši momci imali su sve vreme kontrolu nad igrom, bili su dominatniji i bolji u svim segmentima što se pokazalo već u prvom poluvremenu. Azuc je u 26.min. poveo ekipu u vođstvo, a posle 10 min. Divnić je povećao razliku i ovim rezultatom završen je prvi deo meča. Posebno treba pohvaliti i našeg golmana Luku Rnića zbog fantastične odbrane penala.
U drugom delu igre najviše se istakao Jonović koji je dobio titulu trostrukog strelca za golove postignute u 53,70. i 78.min. Nakon Jonovićevog prvog gola, u strelce se upisao i Ilić u 63.min, a i imao je i Ćeha želju da im se priključi što uspeva u 74.min.
Inače, u Debeljači je danas igrala mlada postava našeg prvog tima, sedam igrača koji imaju do 20 god,a koji su zablistali, pokazali svoju veličinu, talenat, i kako se brane boje kluba.
Odlična igra i dominacija crno-belih u gostima, posle dugog vremena.
Radnički kao trećeplasirani sa ukupno osvojenih 12 bodova nastaviće ove nedelje treninge i pripreme za naredni duel koji ga očekuje sa ekipom Jedinstva iz Kačareva.